Tirane, Kerkohet Retention per Gjuhen Italiane

Kodi i Njoftimit: #4051      Data e Njoftimit: 14.05.2021

Qyteti: Tiranë


BClever Agency nis rekrutimet per pozicionin Account Manager.

Nje mega kompani me filial qendror ne Itali, e cila operon fuqishem edhe ne Shqiperi dhe dominon sot tregun me pagesat me te mira, mundesite me te shkelqyera profesionale dhe kushtet e persosura te punes ofron nje mundesi ndryshe nga ato qe keni pare deri me sot!

Per te perfituar mundesine e nje interviste, aplikantet duhet:

- Te jene njohes te shkelqyer te gjuhes italiane
- Te kene patur eksperience te meparshme si account manager
- Te jene profesionale
- Te kene ambicie, korrektese dhe sens te larte pergjegjshmerie
- Te njohin ne menyre te shkelqyer programet baze te kompjuterit

Ofrohet per te gjithe ata qe do te punesohen:

- Pagese e kenaqshme baze
- Perqindje mbi loadin qe nisin nga 6 % e deri ne 15 %
- Shperblime dhe stimuj qe do t'ju motivojne cdo dite
- Ambjent jo thjesht komod por modern, energjik, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme


Nese lexon kriteret dhe je nje prej personave qe i ploteson ato, eja dhe mos lejo qe dikush tjeter te rrembeje mundesine tende per te fituar pagesa te standardit europian.

APLIKONI TANI PERMES NJE CV-je TE PERDITESUAR NE: rekrutimp@gmail.com

Punesim Rekrutim   (#NFV386)

  rekrutimp@gmail.com

Like our Facebook Page
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar