TIRANE, AGJENT FINANCIAR GJERMANISHT, 500 EURO BAZE & BONUSE PA LIMIT

Kodi i Njoftimit: #4141      Data e Njoftimit: 12.05.2021

Punesim Rekrutim   (#NFV386)

  rekrutimp@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë


BClever Agency nis rekrutimet per pozicionet Operator Telefonik njohes te gjuhes Gjermane

Nje mega kompani me filial qendror ne Gjermani, e cila operon fuqishem edhe ne Shqiperi dhe dominon sot tregun me pagesat me te mira, mundesite me te shkelqyera profesionale dhe kushtet e persosura te punes ofron nje mundesi ndryshe nga ato qe keni pare deri me sot!


Ofrohet per te gjithe ata qe do te punesohen:

- Pagese baze nder me te lartat
- Bonuse ditore, javore, mujore qe nuk i keni degjuar me pare te ofrohen nga asnje kompani.
- Shperblime dhe stimuj qe do t'ju motivojne cdo dite
- Ambjent jo thjesht komod por modern, energjik, pozitiv ne te cilin lodhja do te jete e pa perfillshme
- Mundesi per te punuar me Hot Leads

 
Kërkesat e profilit
Per te perfituar mundesine e nje interviste, aplikantet duhet:

- Te jene njohes te shkelqyer te gjuhes gjermane
- Te kene patur eksperience te meparshme si operator telefonik
- Te jene profesionale
- Te kene ambicie, korrektese dhe sens te larte pergjegjshmerie
- Te njohin ne menyre te shkelqyer programet baze te kompjuterit
 
Nese lexon kriteret dhe je nje prej personave qe i ploteson ato, eja dhe mos lejo qe dikush tjeter te rrembeje mundesine tende per te fituar pagesa te standardit europian!

*** NESE JE NJE TEAM LEADER QE KA GRUPIN E TIJ, NA KONTAKTO!

Aplikoni tani duke telefonuar ose duke derguar nje mesazh ne WhatsApp ne numrin: 0677298578 ose ne adresen e email-it: impaktshpk@protonmail.com

 
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar