Tirane kerkohet Menaxher Shitjesh ne Terren

Kodi i Njoftimit: #3651      Data e Njoftimit: 15.09.2020

2G Rekrutim   (#NUZ118)

  2g.rekrutim@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë


Agjensia e Punesimit 2G per nje nga klientet e saj eshte ne kerkim te nje Menaxher Shitjesh ne Tirane. 

Kriteret qe duhet te permbushin kandidatet: 
-Te kete perfunduar arsimin e larte
-Aftesi te mira menaxhimi dhe organizimi
-Eksperience ne fushen e shitjes
-Mosha e preferuar 25-35vjec
-Leje drejtim automjeti

Te interesuarit te dergojne CV ne 2g.rekrutim@gmail.com ose te telefonojne ne 0676317943
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar