TIRANE, KERKOHET KONSULENT FINANCIAR

Kodi i Njoftimit: #4055      Data e Njoftimit: 14.05.2021

Punesim Rekrutim   (#NFV386)

  rekrutimp@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë


BClever Agency kerkon te punesoje konsulente financiar te cilet jane njohes te gjuhes italiane.

Ofrojme per ju:

- Pagese baze 450 Euro
- Bonuse per FTD qe nisin nga 100 Euro e deri ne 200 Euro
- Bonuse javore qe nisin nga 50 Euro deri ne 150 Euro
- Bonuse ditore nder me te lartat
- Bonus 10% per cdo depozite mbi 200 Euro
- Hot Leads

Kriteret:

- Njohuri shume te mira te gjuhes italiane
- Eksperience e meparshme si agjent financiar
- Disponibilitet i menjehershem
- Motivim dhe deshire per tu rritur profesionalisht

Jemi me te miret ne ate cfare bejme dhe ofrojme, ndaj kerkojme me te miret per te qene pjese e skuadres sone!

Apliko tani ne: rekrutimp@gmail.com
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar