TIRANE, KERKOHEN AGJENTE FINANCIARE, GJUHA ITALIANE, EDHE PA EKSPERIENCE

Kodi i Njoftimit: #4146      Data e Njoftimit: 12.05.2021

Punesim Rekrutim   (#NFV386)

  rekrutimp@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 400 Euro


BClever Agency per nje klientin e saj i cili operon ne fushen e Call Center ne qytetin e Tiranes, kerkon te punesoje Agjent Financiar ne gjuhen Italiane.

KERKOHEN:

- Njohuri shume te mira te gjuhes italiane
- Disponibilitet i menjehershem
- Korrektesi dhe pergjegjshmeri ne kryerjen e detyrave
- Te kene patur eksperience te meparshme ne fushata outbound

OFROHET:

- Pagese baze nder me te lartat
- Bonuse ditore, javore dhe mujore ne leke dhe euro, nder me te lartat ne tregun aktual
- Ambjent pune komod, dinamik dhe rinor
- Kontrate e rregullt pune
- Mundesi e shkelqyer per tu promovuar dhe rritur profesionalisht


Nese je nje prej kandidateve qe ploteson keto kritere dhe je ne kerkim te nje pune e cila cdo dite te ofron mundesi te pafundme fitimi dhe rritjeje atehere apliko tani nepermjet formave tona te kontaktit: Cel: +355 67 631 83 39 / rekrutimp@gmail.com


EJA ATY KU ME TE MIRET PROMOVOHEN, MBESHTETEN DHE SHPERBLEHEN SI ASKUND TJETER!
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar