Tiranë, Kamëz, Rruga Prizreni Shes Vilë 300 m2

Kodi i Njoftimit: #594      Data e Njoftimit: 21.08.2017
Tiranë, Kamëz, Rruga Prizreni Shes Vilë me sipërfaqe të përgjithshme 300 m2. Sipërfaqja e shtëpisë është 100m2. Kati i 1 përbëhet nga holl + banjo. Kati i 2-të përbëhet nga 3 dhoma gjumi + banjo. Shitet me gjithë mobilje. Shtëpia është ndertim i ri dhe është e banuar vetëm prej tre vitesh. Shitet për arsye emigrimi.
Çmimi : 85.000 Euro, i diskutueshem.

Adresa : Frutikulturë, Institut.
Për më shumë informacion ju lutem më kontaktoni në 0697739566 ose 0684698068
Like our Facebook Page
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar