Njoftime.NET

 Tirane, jap me qera lokal Kati 0, 130 m² 700 Euro (Rruga Ndre Mjeda , Kompleksi Magnet, ish parku a

Kodi i Njoftimit: #3105      Data e Njoftimit: 18.07.2019

Erh   (#NAB555)

  0694333309

  eraldo.hysa@gmail.com

Like our Facebook Page
Jap lokal (bar-kafe) me qera ne nje nga zonat me te mira sot ne Tirane, ne kompleksin Magnet, ish klubi Partizani, pas Inxhinierise se Ndertimit. Lokali aktualisht eshte ne gjendje pune me klientel te rregullt. Siperfaqja e lokalit eshte 80m hapsire e brendshme dhe 50m hapsire verande (te cilen nuk e paguan per hapesire publike). Me orientim lindje-perendim. I pershtashem dhe per cdo lloj aktiviteti tjeter(Bar-kafe, piceri, furre-buke, restorant, menxe etj)
Per info me kontaktoni.
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar