Njoftime.NET

Tirane, jap me qera ambjent biznesi, 260 m² (Rruga: "Dibres", Kompleksi "Halili"

Kodi i Njoftimit: #3106      Data e Njoftimit: 18.07.2019

Erh   (#NAB555)

  0694333309

  eraldo.hysa@gmail.com

Like our Facebook Page
Ambjent Biznesi vetem 3 min larg qendres se Tiranes i pershtatshem per zyra me nje pamje fantastike.
Ne rrugen e Dibres,afer Selvise , perballe Vila Gold jepet me qera hapesire komerciale me siperfaqe 260 m2,ne katin e te nje ndertese ideale dhe aktualisht te shfrytezuar per zyra. Ambjenti ka pamje te lire dhe fasad ballore me dopio xham dhe te izoluar akustikisht. Posedon 2 zyra nga 10 m2 secila dhe pjesa tjeter open space. Po ashtu disponon 2 tualete dhe dy ashensor te personalizuar,10 chiller me funksion aspirim dhe kondicionim,drita emergjence. Ambjenti ndodhet ne nje godine pjeserisht komerciale dhe banimi. Pallati eshte 13 katesh. Ndodhet vetem 3min nga qendra e Tiranes. Me pare ka qene me qera nga Banka e Shqiperise dhe Call Center. Cmimi : 1900 €
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar