TIRANE, HELP DESK

Kodi i Njoftimit: #3972      Data e Njoftimit: 12.05.2021

Punesim Rekrutim   (#NFV386)

  rekrutimp@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë


BClever Agency per nje klientin e saj kerkon te punesoje Help Desk, me eksperience te meparshme ne sektor per qytetin e Tiranes.

KERKOHET:
– eksperience e meparshme pune
– disponibilitet i menjehershem
– pergjegjshmeri, korrektese dhe aftesi ne menaxhimin e detyrave te caktuara
– njohuri shume te mira te gjuhes italiane dhe angleze (kusht i domosdoshem)–
– te kete aftesi te shkelqyera organizimi
– te njohe shume mire paketen OFFICE

OFROHET:
– pagese shume e kenaqshme
– kontrate e rregullt pune
– ambjent pune i qete, rinor dhe shume komod
– fundjavat pushim

Dergo aplikimin tend nepermjet adreses tone te email-it: rekrutimp@gmail.com
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar