Njoftime.NET

Tirane. Bar i Ri te Mine Peza i sapo hapur kerkon staf: - 1 Menaxhere (f) - 2 Banakiere - 2 Kamarier

Kodi i Njoftimit: #2960      Data e Njoftimit: 26.04.2019
Tirane. Bar i Ri te Mine Peza i sapo hapur kerkon staf:
- 1 Menaxhere (f)
- 2 Banakiere
- 2 Kamariere
Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune
Tel: 069 66 36 674

Afrim   (#NZB811)

  069 66 36 674

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar