Njoftime.NET

Tirane. Bar i Ri te Mine Peza i sapo hapur kerkon staf: - 1 Menaxhere (f) - 2 Banakiere - 2 Kamarie

Kodi i Njoftimit: #2952      Data e Njoftimit: 24.04.2019
Tirane. Bar i Ri te Mine Peza i sapo hapur kerkon staf:

- 1 Menaxhere (f)
- 2 Banakiere
- 2 Kamariere

Page e kenaqshme dhe kushte te mira pune

Tel: 069 66 36 674

Afrim   (#NZB811)

  069 66 36 674

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar