TIRANE, AGJENT FINANCIAR SPANJISHT, 700 EURO BAZE & BONUSE STRATOSFERIKE

Kodi i Njoftimit: #4185      Data e Njoftimit: 14.05.2021

Punesim Rekrutim   (#NFV386)

  rekrutimp@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë


Kompani e konsoliduar ne Tirane, kerkon te punesoje Agjente Financiare njohes te gjuhes spanjolle, me dhe pa eksperience ne burse.


Kerkohet:

- Njohje shume e mire e gjuhes spanjolle
- Njohuri te shkelqyera ne perdorimin e programeve baze te kompjuterit
- Eksperienca do te perbeje avantazh

Ofrohet:

- Page baze 700 Euro
- Bonuse ditore, javore, mujore stratosferike, te cilat do ti japin pages tuaj nivele te standardit europian
- Ambjent komod, i qete dhe stimulues
- Mundesi per tu rritur profesionalisht

Nxito te aplikosh per nje interviste!

Dergo aplikimin tend ne: rekrutimp@gmail.com ose ne 0676318339
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar