TIRANE, AGJENT FINANCIAR ITALISHT, 700 EURO BAZE & BONUSE STRATOSFERIKE

Kodi i Njoftimit: #4190      Data e Njoftimit: 14.05.2021

Punesim Rekrutim   (#NFV386)

  rekrutimp@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Çmimi: 700 Euro


Kompani e konsoliduar ne Tirane, kerkon te punesoje Agjente Financiare njohes te gjuhes italiane, me dhe pa eksperience ne burse.
Kerkohet:
- Njohje shume e mire e gjuhes italiane
- Njohuri te shkelqyera ne perdorimin e programeve baze te kompjuterit
- Eksperienca do te perbeje avantazh
Ofrohet:
- Page baze 700 Euro
- Bonuse ditore, javore, mujore stratosferike, te cilat do ti japin pages tuaj nivele te standardit europian
- Ambjent komod, i qete dhe stimulues
- Mundesi per tu rritur profesionalisht
 
Nxito te aplikosh per nje interviste!
Dergo aplikimin tend ne: rekrutimp@gmail.com ose 0676318339
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar