Super Okazion! Tiranë, Fresku, Shes Apartament 1+1 Kati 1, 82.5 m²

Kodi i Njoftimit: #566      Data e Njoftimit: 17.08.2017

Shitet Apartament tek Fresku Tiranë. Apartamenti është me strukturë 1+1 dhe me siperfaqe totale 82.5m/2. 
Apartamenti ndodhet në katin e parë banim ose në katin e 2-të teknik.
Apartamenti është me hipotekë.

Çmimi : 450 Euro/m²
Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në  0682056356


Adresa : Unaza e Re, Semafori i Parë nga Sheshi Shqiponja, Tiranë - Albania
Email : 
info@railingalumin.com
Web :  http://www.railingalumin.com/

  info@railingalumin.com

Like our Facebook Page
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar