Super OKAZION! Shitet Apartament 1+1!

Kodi i Njoftimit: #3325      Data e Njoftimit: 28.10.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

OKAZION!!! Shitet Apartament 1+1 ne "Yrshek" prane rruges Budi. Apartamenti eshte me orientim nga Jugu. Ështe 58 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nderteses. Faze: Ndertimi Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni! ID: HP281019-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar