Njoftime.NET

Super Okazion! Shitet Apartament 1+1

Kodi i Njoftimit: #2902      Data e Njoftimit: 24.04.2019

kelvin   (#NSP387)

  0696557855

  0696557855

  kelvin.brahja@kontakt.al

Like our Facebook Page
Super Okazion! Shitet Apartament 1+1 në Kompleksin Mangalem21, me siperfaqe 70 m2. Siperfaqja e bollshme e cdo ambjenti, orientimi shume i mire nga Jugu dhe Perendimi, pamja e sistemuar nga oborri i brenshem dhe rruga unazore, hyrja fillimisht ne ambjent te vecuar korridor, e bejne shume te preferuar kete apartament. Llozha aksesohet nga ambjenti i dites, i cili i ka te ndara qarte funksionet e ndenjes, ngrenies, dhe gatimit, por ka shtrirje me dritare dhe me hapesiren e dhomes se gjumit. C 0696557855
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar