Njoftime.NET

Super Okazion! Durrës, Shes Apartament 2+1 86.5 m² Plazh

Kodi i Njoftimit: #565      Data e Njoftimit: 17.08.2017

  0682056356

  info@railingalumin.com

Like our Facebook Page
Shitet, Apartament në Lagjen 13, Plazh, Kompleksi Rotondo, Durrës. 
Apartamenti është me strukturë 2+1. Siperfaqja totale e apartamentit është 86.5m². Apartamenti ndodhet në katin e 4(katër) banim. Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie. Kompleksi në të cilin ndodhet apartamenti është në zonën e plazhit, dhe me një infrastrukturë mjaft të mirë.
Çmimi : 380 Euro/m²
Për më shumë informacion na kontaktoni në 0682056356

Adresa : Unaza e Re, Semafori i Parë nga Sheshi Shqiponja, Tiranë - Albania
Email : 
info@railingalumin.com
Web :  http://www.railingalumin.com/
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar