Njoftime.NET

Super Okazion-Apartamente ne shitje ne Astir!

Kodi i Njoftimit: #2945      Data e Njoftimit: 25.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692331351

  0692331351

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shiten apartamente 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamentet ndodhen perkatesisht ne kat te 2-te dhe te 3-te, pallat i ri me ashensor. Kane planimetri te rregullt dhe mjaft funksionale me siperfaqe 90 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Orientimi Veri-Perendim. Ndodhen ne brendesi te zones se Astirit. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Cmimi okazion. Na telefononi per te mos humbur kete mundesi ne nr. 0692331351!Id e prones : DB230419-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar