Njoftime.NET

Super Okazion! Apartamente 1+1 dhe 2+1, NXITONI

Kodi i Njoftimit: #2764      Data e Njoftimit: 02.03.2019

kelvin   (#NSP387)

  0696557855

  0696557855

  kelvin.brahja@kontakt.al

Like our Facebook Page
Shiten apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1 me cmimin me te lire ne Tirane, vetem 10 minuta ne kembe nga parku i liqenit ne nje zone super te qete ku e sigurte gjumin do e beni rehat dhe pa u shqetesuar nga zhurmat. Apartamentet jane te reja dhe duan vetem mobilim dhe asgje tjeter sepse cdo gje eshte cilesore si tualeti ashtu dhe dritaret e grilat dhe dyert. Na kontaktoni per me shume informacion 0696557855
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar