Njoftime.NET

Super apartament ne shitje tek Ambasada Amerikane!

Kodi i Njoftimit: #3167      Data e Njoftimit: 10.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 3+1 prane ambasades Amerikane. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 162.69 m2 dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje te bollshme, 2 tualete. Apartamenti eshte i arreduar, ku mobilimi i tij eshte super luksoz. Me sistem chieller, i shtruar me parket, ne holl gjendet nje piano. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AN100919-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar