Njoftime.NET

Super apartament me qera ne Bllok!

Kodi i Njoftimit: #2707      Data e Njoftimit: 07.02.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Jepet me qera super apartament 1+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat i ri. Eshte i sapo arreduar ne menyre mjaft luksoze dhe i pabanuar me pare. Ka siperfaqe 55m2, me perberje 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon i mbuluar me tende dielli. I shtruar me parket, i pajisur me sistem kondicionimi. Ndodhet ne zone elitare. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ060219-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar