Njoftime.NET

Super apartament luksoz me qera ne Bllok!

Kodi i Njoftimit: #2435      Data e Njoftimit: 04.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Jepet me qera super apartament luksoz ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri, shume mire te administruar, i pajisur me 2 ashensore. Ka siperfaqe te bollshme prej 180m2, me perberje 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete, 2 ballkone, ambient depoje. Eshte i arreduar ne menyre luksoze. Dyshemeja e shtruar me parket, i pajsir me sistem ndricimi LED, sistem ngrohje-ftohje. Te gjitha elektroshtepiaket jane te cilesise dhe markave te njohura. Ndodhet ne nje nga zonat e preferuara dhe frekuentuara. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ090718-03
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar