Njoftime.NET

Shitet Volkswagen Golf V

Kodi i Njoftimit: #459      Data e Njoftimit: 11.08.2017

  0695881618

  0696677333

Like our Facebook Page
Shitet Volkswagen Golf V prodhim i vitit 2006. Motorr 1.6 FSI me kambio manuale. Makina është e sapo ardhur nga Zvicra. Eshtë me goma 95% të reja, me disqe alumini, dhe është në gjendje të shkëlqyer xhenerike dhe motorrike. Makina ka 200.000 km origjinale. Eshtë e pajisur me libër shërbimesh, me kondicioner, sedilje me ngrohje. Çeles me pult, hapje mbyllje qëndrore edhe bagazh .
Çmimi 4.500 euro i diskutueshëm.
Për më shumë detaje ju lutem kontaktoni  0695881618 ose 0696677333
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar