Njoftime.NET

Shitet vile 2-kateshe ne Kombinat!

Kodi i Njoftimit: #2878      Data e Njoftimit: 03.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692331351

  0692331351

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet vile 2-kateshe ne Kombinat. Vila eshte e organizuar ne 2 kate me siperfaqe prej 180 m2. Te dy katet lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve te jashtme. Kati i 1-re ka siperfaqe 74 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno dhe 1 tualet. Kati i 2-te ka siperfaqe 74 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon te pajisur me tend. Ambientet jane te pajisura me sistem kondicionimi, dritaret te pajisura te gjitha me grila. Ambienti eshte i mirembajtur, i rikonstruktuar dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore. Vila ka ne perberje dhe nje ambient te jashtem qe te ofron mundesi relaksi gjate mbasditeve ose mundesi parkimi. Shitet e mobiluar. Kati i 1-re eshte i pajisur me hipoteke, ndersa kati i 2-te ne proces hipotekimi. Cmimi i favorshem. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontakotni!Id e prones : DB030419-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar