SHITET VILE 2 - KATE TEK 9-KATSHET.

Kodi i Njoftimit: #3696      Data e Njoftimit: 21.01.2021

First Invest agjensi imobiliare   (#NZY388)

  firstinvestalbania@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Lloji i pronës: Vilë

Shitësi: Pronari

Sipërfaqja e pronës (m2): 280 m2

Çmimi m2: 1143 Lekë

Çmimi: 320040 Lekë


SUPER OKAZION 

Shitet vile e pershtatur per biznes.
Vila eshte 2 kateshe.
Ka nje siperfaqe trualli prej 160m2 dhe siperfaqe totale e ndertimit te dy kateve 120m2
Me dokumenta te rregullta hipotekore.
Eshte e rrethuar me porte me vete.
Ndodhet ne qender te Tiranes prane 9 katsheve.
Vila eshte me punime mjaft cilesore.
Oborri eshte i shtruar, i gjelberuar, dhe i rrethuar me porte.
Vend parkimi per makina.
Eshte e pershtateshme edhe per banim, per fondacion, zyra, klinike dentare, klinike mjekesore, qender estetike dhe fizioterapi etj.
Eshte prane qendres se Tiranes dhe ne perimetrin e saj ndodhen Qendra Tregetare Toptani dhe institucione shteterore zone elite e Tiranes.
Cmimi:300.000 EURO.
https://firstinvest.al/prona/shitet-vile-tek-sevia/
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar