Njoftime.NET

Shitet truall prane Teg-ut!

Kodi i Njoftimit: #2826      Data e Njoftimit: 22.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet truall me siperfaqe 2000 m2 prane Teg-ut. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt pronesie dhe menjehere i disponueshem. Nje mundesi e mire investimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : BL220319-02
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar