Njoftime.NET

Shitet truall ne Zall-Herr!

Kodi i Njoftimit: #2867      Data e Njoftimit: 01.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet truall ne Zall-Herr. Trualli ka siperfaqe totale prej 30 dylym, por nuk shitet me pak se 6 dylym. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt pronesie dhe eshte menjehere i disponueshem. Nje mundesi e mire investimi. Cmimi eshte 35 €/m2, i diskutueshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : ME300319-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar