Njoftime.NET

Shitet truall ne Sauk!

Kodi i Njoftimit: #3148      Data e Njoftimit: 29.08.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet truall me siperfaqe 3800 m2 ne Sauk. Trualli ndodhet ne rruge kryesore shume prane liqenit te Farkes. Sipas nevojave te klientit trualli mund te shitet dhe i ndare, perkatesisht vetem 2000 m2 ose 1800 m2. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie dhe menjehere i disponueshem. Nje mundesi e mire investimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AN280819-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar