Njoftime.NET

Shitet truall ne Sauk!

Kodi i Njoftimit: #2919      Data e Njoftimit: 15.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet truall me siperfaqe 840 m2 ne Sauk. Trualli ndodhet ne rruge kryesore, prane xhamise. Me dokumentacion te rregullt pronesie dhe menjehere i disponueshem. Nje mundesi e mire investimi. Ofrohet mundesia e shkembimit te truallit me nje apartament tek Tirana e Re. Per me shume detaje na kontaktoni!Id e prones : BL150419-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar