Njoftime.NET

Shitet truall ne Kashar!

Kodi i Njoftimit: #2788      Data e Njoftimit: 08.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet truall 540 m2 ne Kashar. Ne truall ndodhet nje vile 2-kateshe, faze tulle. Kati i 1-re ka ne perberje 1 soxhorno, 4 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Kati i 2-te ka ne perberje 4 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon dhe 1 verande. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME250219-03
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar