Njoftime.NET

Shitet truall ne Kamez!

Kodi i Njoftimit: #2864      Data e Njoftimit: 30.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet truall ne Kamez me siperfaqe 3500 m2. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt pronesie. Eshte menjehere i disponueshem dhe i pershtatshem per biznes. Nje mundesi e mire investimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : BL270319-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar