Njoftime.NET

Shitet truall ne Berxulle!

Kodi i Njoftimit: #2899      Data e Njoftimit: 09.04.2019
Shitet truall me siperfaqe 8600 m2 ne Berxulle. Trualli ndodhet ne rruge kryesore shume i pershtatshem per biznes. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie dhe menjehere i disponueshem. Nje mundesi e mire investimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : KM060419-02
    www.homeplus.al

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692251209

  0692251209

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar