Njoftime.NET

Shitet truall ne autostraden Tr-Dr!

Kodi i Njoftimit: #2875      Data e Njoftimit: 02.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692331351

  069231351

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Ne autostraden Tirane-Durres shitet truall me siperfaqe 2800 m2. Trualli ka ne perberje nje ndertese me siperfaqe 444 m2 ku momentalisht funksionon per zyra. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitet te ndryshme biznesi dhe menjehere i disponueshem. I pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : DB010419-02
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar