Shitet Toke ne vijen bregdetare

Kodi i Njoftimit: #3699      Data e Njoftimit: 21.01.2021

First Invest agjensi imobiliare   (#NZY388)

  firstinvestalbania@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Lezhë

Lloji i pronës: Tokë arë

Shitësi: Pronari

Sipërfaqja e pronës (m2): 2000 m2

Çmimi m2: 35 Lekë

Çmimi: 70000 Lekë


OKAZION
Shitet Toke 700 m distance nga vija bregdetare.


Ne Shëngjin qytezë turistike në qarkun e Lezhes .
Qyteti dallohet për portin e tij dhe për plazhin i gjërë. 
Shëngjini ndodhet rreth 7 km në perëndim të Lezhës.
Siperfaqje 2000 m2.
Dokumentacion i rregullt pronesie.
Çmimi 70.000 euro.
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose n WhatsApp.
https://www.instagram.com/p/CEXsPUAgZmd/
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar