Njoftime.NET

Shitet toke ne Babrru!

Kodi i Njoftimit: #2398      Data e Njoftimit: 04.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

Like our Facebook Page
Shitet toke me siperfaqe 430m2 ne Babrru. Toka eshte me dokumentacion te plote dhe te rregullt pronesie. Eshte menjehere e disponueshme dhe e pershtatshme vetem per banim. Per me shume informacione dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AN180618-04
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar