Shitet Super Vila 3 kateshe.

Kodi i Njoftimit: #3697      Data e Njoftimit: 21.01.2021

First Invest agjensi imobiliare   (#NZY388)

  firstinvestalbania@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Lloji i pronës: Vilë

Shitësi: Pronari

Sipërfaqja e pronës (m2): 1000 m2

Çmimi m2: 125 Lekë

Çmimi: 125000 Lekë


Shitet Super Vilë 3 kateshe.

Sipëfaqe totale 1000 m2. 
Siperfaqe e ndertuar 500 m2 dhe 500 m2 oborr dhe pemishte i gjelberuar perreth oborrit dhe prones .
Dokumentacion i rregullt pronësie.
Çmimi 125.000 euro
Per vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne WhatsApp.
https://www.instagram.com/p/CEXooTpgLT5/
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar