Njoftime.NET

Shitet shtepi private ne Yzberisht!

Kodi i Njoftimit: #2958      Data e Njoftimit: 26.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692331351

  0692331351

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet shtepi private 2-kateshe ne Yzberisht. Shtepia ka siperfaqe ndertimi 110 m2 dhe siperfaqe trualli 220 m2. Eshte e organizuar ne 2 kate me shkalle te jashtme, ku kati i 1-re sherben ne formen e bodrumit. Kati i 2-te eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Oborri i jashtem eshte i sistemuar dhe i rrethuar me gjelberim. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : DB230419-02
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar