Njoftime.NET

Shitet shtepi private dhe toke tek Rruga e Dibres!

Kodi i Njoftimit: #3008      Data e Njoftimit: 16.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet shtepi private dhe toke prane farmacise 10, rruga e Dibres. Toka ka siperfaqe totale prej 150 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 118 m2. Shtepia eshte e organizuar ne 2 kate dhe lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve te brendshme. Kati i 1-re ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 ballkon dhe 1 tualet. Kati i 2-te eshte ne faze ndertimi. Shtepia ofron mundesi parkimi dhe shume e pershtatshme per investim. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ150519-02
www.homeplus.al
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar