Njoftime.NET

Shitet shtepi 2-kateshe ne Kinostudio!

Kodi i Njoftimit: #2713      Data e Njoftimit: 11.02.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Shitet shtepi private 2-kateshe ne Kinostudio. Shtepia ka siperfaqe ndertimi 194m2 dhe siperfaqe trualli 300m2. Katet lidhen ndermjet shkalleve te jashtme. Cdo kat ka siperfaqe 97m2 te organizuara perkatesisht ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe verande te jashtme. Shtepia eshte e mirembajtur. E rrethuar dhe sistemuar nga nje kopesht i mbjelle me peme. Te ofron mundesi parkimi. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ050219-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar