Njoftime.NET

Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 ne Rrugen Bardhyl!

Kodi i Njoftimit: #2093      Data e Njoftimit: 04.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 ne Rrugen Bardhyl. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri te sapo perfunduar, punimet e te cilit jane teper cilesore. Pallati eshte i pajisur me sistem sigurie, muret e jashtme jane me sistem izolimi per ngrohje-ftohje, jane kryer te gjitha punimet elektrike dhe hidraulike. Apartamenti ka siperfaqe te bollshme prej 127 m2, te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Te gjitha ambientet jane te shtruara me parket, dritaret jane dopioxham. Te ofron mundesi parkimi ne garazhin nentokesor me nje cmim extra. Eshte ne proces hipotekimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!
Cmimi i qerase – 500 Euro/Muaj
Cmimi i shitjes – 1000 Euro/m2

Property ID : AZ130318-02
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar