SHITET OSE JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI!

Kodi i Njoftimit: #3276      Data e Njoftimit: 15.10.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page


OKAZION!! Shitet ose jepet me qera Ambjent Biznesi per arsye Emigrimi. Ambjenti ndodhet prane Kopshtit Botanik eshte i pajisur me aspirim dhe komdicionim, eshte 290 m2, ndodhet ne katin 0 buze rruge. Ështe i perbere nga 8 dhoma, 3 tualete, 3 dushe, 1 magazine. ID: HP141019-02
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar