Shitet Opel Zafira

Kodi i Njoftimit: #3887      Data e Njoftimit: 17.04.2021
Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Viti i prodhimit: 2020

Marka: Opel

Modeli: Zafira

Kilometrazhi: 0

Lloji i karburantit: Naftë

Lloji i marsheve: Manuale

Lloji i targës: Targa Shqiptare

Data e mbarimit të kolaudimit: 04.2021

Çmimi: 2000 Euro


Shitet Opel Zafira, motor 2.0 nafte, Numri i vendeve 6+1, kondicioner, viti i prodhimit 2002. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Perpara 3 muajsh i jane bere sherbime xhenerike. 4 gomat jane vene te reja perpara 3 muajsh. Taksat dhe siguracioni te prera deri ne prill 2021. E gatshme per cdo lloj prove. Cmimi 2000 Euro. Nr. Telefoni : 0672043419
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar