Njoftime.NET

SHITET OKAZION TABLET

Kodi i Njoftimit: #1288      Data e Njoftimit: 07.12.2017

edisoni   (#NCB915)

  0685713883

  sonycomputerservice@gmail.com

Like our Facebook Page
SHITET OKAZION TABLET
MARKA TREVI TAB

MADHESIA 7INCH

ME WIFI


PROCESOR QUADCORE

SISTEMI OPERATIV: ANDROID 4.4.2

 
DHURATE
1.KARTE MEMORJE : 8GB
2.KUFJE


"SHUME PRAKTIK I VOGEL MUND TE MERRET DHE NE ÇANTE , I PERSHTATSHEM PER STUDENT PER SHKOLLE APO PER FEMIJE  DHE TE RRITUR"

ÇMIMI: 7000 MIJE LEKE TE REJA DISKUTUESHEM

 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar