Njoftime.NET

Shitet ndertese ne Vlore!

Kodi i Njoftimit: #2825      Data e Njoftimit: 22.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet ndertese ne Vlore. Ndertesa eshte dy kateshe e perbere nga 12 dhoma. Ka siperfaqe totale prej 467 m2 perfshire dhe oborri rreth e rrotull. Ndertesa ndodhet 700 m larg detit dhe eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si: hoteleri, biznes fason etj. Per me shume detaje na kontaktoni!


Id e prones : BL220319-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar