Njoftime.NET

Shitet Mercedez-Benz

Kodi i Njoftimit: #152      Data e Njoftimit: 04.07.2017

  0697392983

Like our Facebook Page
Shitet Mercedez-Benz w203 (c class) 220 me naftë. Viti i prodhimit 2003, me sensor parkimi, sensor shiu, sedilje elektrike, sedilje me ngrohje, klima, Navi-CD, sensor drite dite nate, disqe alumini 15 mercedez benz me të gjitha shërbimet e bëra, e gatshme për çdo provë në rrugë dhe në xhenerik, 2 vite në Shqipëri e ardhur nga Gjermania. Vendndodhja e makinës është Shkodër.
Çmimi 4300 Euro. I diskutueshëm.
Nr kontakti : 0697392983
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar