Njoftime.NET

Shitet/me qera godine 4-kateshe ne New Jersey!

Kodi i Njoftimit: #2946      Data e Njoftimit: 24.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Nese po jetoni prej kohesh ne New Jersey dhe po mendoni te investoni ne ju sugjerojme nje mundesi te mire investimi. Ne mes te New Jersey-it shitet ose jepet me qera godine 4-keteshe me siperfaqe 465 m2. Godina eshte e organizuar: kati i 1-re sherben si bodrum, kati i 2-te si njesi sherbimi dhe kati i 3-te, 4-te per banim me tipologjine 3+1. Ofrohet gjithashtu parkim privat prej 6 vendesh me kosto extra si dhe mundesi per zgjerimin e aktivitetit. Godina eshte totalisht e rikonstruktuar. Ne baze te studimeve cmimi i objekteve ne kete zonen pretendohet te rritet me 34% vitin e ardhshem. Cmimi i godines per shitje 600.000$. Cmimi i godines per qera 4.800$. Per cdo informacion shtese jeni te mirepritur te na telefononi!Id e prones : AN240319-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar