Njoftime.NET

Shitet/me qera ambient komercial tek Zogu i Zi!

Kodi i Njoftimit: #2929      Data e Njoftimit: 18.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692251209

  0692251209

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet ose jepet me qera ambient komercial tek Zogu i Zi, prane qendres tregtare Ring. Ambienti ka siperfaqe te bollshme prej 122 m2 me perberje 1 hapesire boshe (open space) dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si: zyra, market, showroom etj. I pozicionuar shume prane rruges kryesore dhe ne nje zone te populluar. Cmimi i diskutueshem. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni ne nr. 0692251209!


Id e prones : KM180419-01
www.homeplus.al
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar