Shitet - Mazda 2 - 2009

Kodi i Njoftimit: #3099      Data e Njoftimit: 14.01.2021

Genegen Shpk   (#CUK834)

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Viti i prodhimit: 2010

Marka: Mazda

Modeli: 2

Kilometrazhi: 145000

Lloji i karburantit: Benzinë

Lloji i marsheve: Manuale

Lloji i targës: Targa Shqiptare

Targa: Tr6932u

Data e mbarimit të kolaudimit: 12.2021

Mund të ndërrohet


Shitet Mazda 2. Ka patur vetem nje pronar. Eshte blere me zero kilometra. Viti i prodhimit 2009 dhe ka dale ne trafik ne vitin 2010. Ka 143000 Km te kaluara origjinale. Kambio manuale. Motorr 1.3 benzine. Cmimi 4.800 Euro me TVSH. Mund te nderrohet me makine tjeter.
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar