Shitet Makinë Fiat Punto

Kodi i Njoftimit: #97      Data e Njoftimit: 27.06.2017
Like our Facebook Page

Shiten dy Fiat Punto 1.2 Benzinë me 8 valvula. Makinat kanë kondicioner. Njëra është e vitit 2001 dhe njëra e vitit 2003. Makinat janë të pajisura me targa shqiptare. Çmimi 1200 Euro i padiskutueshëm. Për detaje më kontaktoni tani në numrin 0692713034.
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar