Shitet Lounge - Bar

Kodi i Njoftimit: #3686      Data e Njoftimit: 16.06.2021

First Invest agjensi imobiliare   (#NZY388)

  firstinvestalbania@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Lloji i pronës: Tjetër

Shitësi: Pronari

Sipërfaqja e pronës (m2): 448 m2

Çmimi m2: 2000 Euro

Çmimi: 896000 Euro


Shitet Lounge - Bar.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 268 m2 dhe 180 m2 verande dhe lulishte.
Arredim perfekt dhe bashkohor.
Dokumentacion i rregullt pronesie.
Cmimi 2000 euro /m2 
Per vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne WhatsApp.
 
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar